نمایش محتوای سبز

1401/11/18 - 12:48
موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می کند:
اولین دوره مسابقه «وصیت رفیق شهیدم»
اولین دوره مسابقه «وصیت رفیق شهیدم» به همت معاونت فرهنگی و هنری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود.

همزمان با چهل و چهارمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و پيرو مطالبات مقام معظم رهبري در مورد خوانش و دقت در وصاياي شهداي گرانقدر و  به  منظور آشنايي وارتباط معنوي نوجوانان دهه هشتادي (دانش آموزان متوسطه اول ودوم ) با فرهنگ والاي جهاد، ايثار، مقاومت وشهادت وشخصيت شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي ودفاع مقدس، موزه ملي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس اقدام به برگزاري مسابقه «وصيت رفيق شهيدم» كرده است.

 تمامي دانش‌آموزان دختر و پسر مقاطع اول و دوم متوسطه مي توانند  با تحقيق و انتخاب خود، زندگينامه و وصيت نامه يكي از شهداي عزيز (ترجيحا شهداي غير شاخص) را مورد بررسي قرار داده و با توليد اثر  در قالب هاي پادكست، متن ادبي و ضبط ويدئو تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه 1402 در اين مسابقه شركت كنند.

شایان ذکر است در آستانه یوم الله سوم خرداد 1402، سالروز آزاد‌سازی خرمشهر به برگزیدگان اول تا دهم هر بخش جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در شبکه اجتماعی ایتا با شماره 09356266472 ارسال و یا در آدرس www.festivals.iranhdm.ir  بارگذاری کنند. همچنین  برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با معاونت فرهنگی و هنری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به شماره 88657026 داخلی‌های 855 852- 857 و 858  تماس بگیرند.

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA

نمایش محتوای سبز