نمایش محتوای سبز

1400/11/30 - 9:53
به مناسبت چهلمین سالروز آزادی خرمشهر؛
فراخوان جشنواره داستان‌کوتاه «داستان خرمشهر» منتشر شد
فراخوان جشنواره داستان‌کوتاه «داستان خرمشهر» توسط دبیرخانه این‌جشنواره منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاغع مقدس  فراخوان جشنواره داستان‌کوتاه «داستان خرمشهر» به‌تازگی توسط دبیرخانه این‌جشنواره منتشر شده است.
این‌جشنواره، یازدهمین دوره جشنواره یوسف است که به مناسبت چهلمین سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود و اختتامیه آن سوم خرداد ۱۴۰۱ در شهر خرمشهر برگزار می‌شود.
طبق این‌فراخوان حجم آثار ارسالی حداکثر ۵۰۰۰ کلمه باشد. همچنین تألیف و ارسال آثار برای همه گروه های سنی، آزاد است. آثاری که از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیک جشنواره در فرمت های doc.docx. وpdf همراه نشانی دقیق پستی و الکترونیک، شماره تلفن ثابت و همراه و شرح حال کوتاهی از نویسنده ارسال شود به بخش مسابقه راه پیدا می‌کنند.
آثاری به این‌مسابقه راه پیدا می‌کنند که پیش‌تر منتشر نشده، و یا در سایر مسابقات ارائه نشده باشند. آثار ارسالی مخاطبان برگشت داده نشده و مهلت ارسال اثر به این‌رویداد، ۳۰ بهمن امسال است.
جوایز برگزیدگان این‌جشنواره به این‌ترتیب اهدا خواهد شد:
- نفر اول ۱۰۰ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخارو تندیس جشنواره
- نفر دوم ۷۰ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار و تندیس جشنواره
- نفر سوم۵۰ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار و تندیس جشنواره
- نفر چهارم تا دهم ۱۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر
دبیرخانه جشنواره داستان خرمشهر در خیابان استاد شهید مطهری خیابان میرعماد نبش کوچه یکم پلاک ۴ با کدپستی: ۱۵۸۷۹۱۳۱۱۹ (سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس) قرار دارد. پست الکترونیک جشنواره داستان خرمشهر هم به این‌ترتیب است: khoramshahrdastan@gmail.com
 

 

کپی لینک کوتاه
متن برای شناسایی تازه سازی CAPTCHA

نمایش محتوای سبز